Şirket Hakkında

05.01.1996 yılında kurucusu Sabri BORAL tarafından Faruk Elektronik limited şirketi adı altında kurulmuştur. Bu tarihten iibaren gsm sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. 2009 yılında telefon bayiliğinin yanı sıra İnşaat ve Kuyumculuk alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır.

2010 yılında Mobiltek Grup adı altında Türk Telekom alt kuruluşu olarak hizmet vermeye başlamış ve perakende satış ve dağıtım ağında adından söz ettirmiştir. Aynı yıl içerisinde İstanbul-Trakya bölgesinden sorumlu dağıtım merkezi olmuştur. 2017 yılına kadar başarılı bir şekilde görevini yerine getirmiş ve Türk Telekom ortaklığından çıkarak toptan telefon satışlarına başlamıştır. Şu anda bu alanda hizmet vermekte olup sektöründe öncü bir firma haline gelmiştir.

Vizyonumuz

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Misyonumuz

Hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Pazar payını büyüterek en çok tercih edilen lider firma olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

22 yılı aşkın bir deneyimle her zaman yanınızdayız

İletişime Geç